Hanex Acrylic Surface

Hanex Acrylic Surface

Hanex Solid ürünleri akrilik reçinelerin kendine özgü karışımlarından ve doğal malzemelerden ustalıkla üretilmiştir. Bu nedenle sınırsız türde tasarıma kesilebilir, şekillendirilebilir ve biçimlendirilebilir. En iyisi de, diğer yüzey malzemelerden farklı olarak HANEX kendi orjinal duruma dönmesi için onarılabilir ve restore edilebilir. Bu dayanıklık ve esneklik kombinasyonu kendine has avantajlar sağlamaktadır. Hem pratik hem de estetiktir.

Hanex neme, kire ve bakterilere dayanıklı olan ideal bir hijyenik malzemedir ve bu onu temizlemesi ve koruması kolay bir ürün yapmaktadır. Çizilme ve lekelenme korunması ile birlikte mutfağınızda, banyonuzda ve evinizin herhangi bir yerindeki tüm yüzey uygulamaları için idealdir. Geniş çaplı renk alternatifleri ile Hanex evinizi her zaman hayal ettiğiniz bir mekana dönüştürmenize yardımcı olur.

Hanex ürünler geçirgen değildir ve yemek hazırlama alanları için NSF 51 sertifikasına sahiptir. Sağlık koşullarının en üst düzeyde olması gereken mutfaklar, hastaneler, labaratuvarlar ve oyun odaları gibi yerlerdeki tüm uygulamalarda kullanılabilir.

Sertifika ve diğer belgelerin yüksek çözünürlükte indirmek için lütfen aşağıdaki resimleri tıklayınız.

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15

Search