Lg-Hausys

Lg-Hausys

Gerek mimarlar, gerek tasarımcılar gerekse de şirketler veya özel şahıslar için HIMACS® Akrilik Masif Yüzey ürün yelpazesi, dayanıklı olduğu kadar estetik açıdan göz zevkine hitap eden yüksek kapasiteli bir malzemeyle çalışmak isteyenler içindir.

Her türlü konut uygulamaları ile ticari uygulamalar için uygun olan HI-MACS® size sağlayacağı faydalar ile aklınızı çelecek. Özel yarısaydam özelliği, farklı dokulara sahip olması, pek çok renk seçeneği ile lekelere karşı dayanıklılığı ve hijyenik özellikleri HI-MACS®’in mutfaklar, tuvaletler, banyolar, hastane ortamları, laboratuar,oteller ve restoranlar için kullanılan çalışma yüzeyleri için ideal bir malzeme olmasını sağlar. Bu özel kompozit malzeme, en çekici ve en fonksiyonel mobilyaları,günlük kullanıma en uygun su tekneleri ve evyeler sayesinde cazip ve hijyenik mutfak mobilyaları yaratmanıza olanak sağlar.

Banyo mobilyalarından (özellikle duş, küvet ve lavabo başta olmak üzere), resepsiyon standlarına kadar HI-MACS®, sınırsız kullanım çeşitliliği ile tasarımcıların en yüksek beklentilerini karşılayacaktır. HI-MACS® yaratıcı hayal gücünüzün taleplerini karşılayacak ve üstün yaratıcılığınızı gerçeğe dönüştürecektir.

Herkesin durmaksızın elinden gelenin daha iyisini yapmaya çalışması gerektiğine inanan LG Hausys avangart teknolojiler,malzemeler ve çözümler geliştirip sunmak için sürekli yenilikler getiriyor.

LG Hausys ile ilgili gerekli sertifikaları ve belgeleri indirmek için aşağıdaki resme tıklayınız.

hi macsr use and care 2016 uk dp 1 hi macs exterior warranty europe 08.2016 en 1 hi macs warranty fm 2016 uk 160815 0 1

Search